Pod kątem zarówno jakości, wartości merytorycznej udzielanych porad, jak i wsparcia ze strony dietetyka, nie ma żadnej różnicy. Usługa online jest pełnowartościowa!  A przy tym wszystkim dodatkowo jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem – nie tracisz czasu na dojazd do gabinetu! 

Średni czas oczekiwania to 3-5 dni roboczych, ale w wyjątkowych okolicznościach czas ten może się wydłużyć.

Indywidualny jadłospis przekazywany jest maksymalnie w ciągu 10 dni roboczych, licząc od dnia następującego po tym, w którym odbyła się konsultacja z wywiadem żywieniowym i/lub zostały dostarczone ewentualne dodatkowe materiały (np. przygotowany dzienniczek żywieniowy, wyniki badań), jeśli była o nich mowa w trakcie konsultacji.

Jeśli posiadasz aktualne wyniki podstawowych badań profilaktycznych (np. morfologia krwi, lipidogram) lub charakterystycznych, dla Twojego schorzenia, z którym się borykasz, warto dołączyć je do arkusza wywiadu żywieniowego, który otrzymasz do wypełnienia przed naszą pierwszą konsultacją. Jeśli jednak jesteś ogólnie zdrową osobą, o ewentualnych sugerowanych badaniach, które warto byłoby wykonać, porozmawiamy bezpośrednio w czasie konsultacji.

Nie, a nawet jeśli ustalimy, że zdjęcia będą jedną z form śledzenia Twoich postępów, nie musisz się obawiać, że zostaną gdziekolwiek opublikowane – nie jestem zwolennikiem typowych postów z metamorfozami „przed i po”.

Dobór technik kulinarnych, jak ilość czasu, jaką możesz poświęcić na ich przygotowanie, jest omawiana podczas wywiadu. Przy tworzeniu jadłospisu biorę pod uwagę również wyposażenie Twojej kuchni, by nie doprowadzić do syuacji, gdy np. zaproponuję Ci smoothie, którego nie będziesz w stanie przygotować ze względu na brak blendera.

Wszystko opiera się o Twoje preferencje. Zdrowa dieta może, ale nie musi składać się z egzotycznych (a więc często przez to i drogich) produktów. Osobiście jestem wielką fanką prostych rozwiązań w kuchni – również pod kątem doboru produktów spożywczych.

Tak, jednak włączenie aktywności fizycznej z pewnością przyniosłoby wiele różnych korzyści dla zdrowia, samopoczucia, jak i efektów odchudzania.

Sposób na dotarcie do celu zawsze dobieramy indywidualnie – może to być jadłospis, plan żywieniowy, zalecenia, zadania w formie kamieni milowych… co istotne – na tym lista wcale się nie kończy. Mam kilka asów w rękawie 😉

Jadłospis zawiera konkretne przepisy na dania, które jak puzzle tworzą większą, spójną całość, odpowiadającą indywidualnemu zapotrzebowaniu Pacjenta. Plan żywieniowy daje więcej swobody Pacjentowi, ale jednocześnie wymaga większej samodzielności.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres kontakt@dietetykiembyc.pl Odpisuję w pierwszej wolnej chwili – zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych.