Dietetykiem być
społeczność dla studentów
i początkujących dietetyków

Kurs "Konsultacje dietetyczne pod lupą"

różnych tematów webinarów i szkoleń online
0
sprzedanych biletów na wydarzenia online
+ 0
zgranych członków społeczności na Instagramie
+ 1
początkujących dietetyków w grupie na Facebooku
+ 0

Napędza nas misja

Dietetykiem być powstało z potrzeby serca! Gdy byłam na początku studiów dietetycznych, brakowało mi takiego bezpiecznego, przyjaznego miejsca, do którego mogłabym przyjść, pogadać o tym, co bliskie początkującym dietetykom i po prostu pobyć wśród „swoich”.
 
Dietetykiem być wspiera, daje możliwość dzielenia się doświadczeniami na zasadzie szwedzkiego stołu i buduje więź między dietetykami, bo więcej zyskamy, jeśli będziemy traktować się po partnersku, a nie jak bezpośrednią konkurencję.
 

Uważam, że możemy się od siebie nawzajem uczyć, dzięki czemu nasi podopieczni będą otrzymywali najlepszą możliwą opiekę, my będziemy usatysfakcjonowani z własnego rozwoju, a w dodatku skorzysta na tym renoma naszego zawodu i jego poważanie.

Kim jestem i dlaczego możesz mi zaufać

Nazywam się Karolina Przewlekły i od 2017 roku pracuję jako dietetyk, a od 2022 roku również jako psychodietetyk. Jestem absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

rozkręcałam od zera gabinet stacjonarny przy klubie fitness - w pół roku przeszłam od pustek do pełnego grafiku,

byłam odpowiedzialna za rekrutację nowych pracowników na stanowiska związane z dietetyką,

zorganizowałam i poprowadziłam niezliczoną ilość eventów i prelekcji dietetycznych - zarówno stacjonarnych, jak i online,

od 12 roku życia jestem nieprzerwanie obecna w sieci - na początku jako blogerka, aktualnie bardziej jako twórca w mediach społecznościowych,

przez 2 lata kierowałam szpitalnym działem żywienia, mając w swoim zespole ponad 30 osób - w tym dietetyków,

aktualnie prowadzę własny gabinet online pod szyldem Ach, ta dieta!

Poznaj opinie innych

Bądź na bieżaco

Od października 2020 tradycyjnie co niedzielę odbywa się Q&A dietetyk dietetykom na Instagramie @dietetykiem_byc , w którym można zadać każde pytanie, na które odpowiedź pomoże zrobić krok naprzód na dietetycznej drodze zawodowej.

Kontakt

akademia@dietetykiembyc.pl